USD TRY

Yandex Mail Türkiye’de Kapandı mı?

Bugün Şubat 24, 2024 1:12 pm

Yandex Mail Kapandı mı

Yandex Mail Türkiye’de Kapandı mı?

Yandex Mail
Yandex Mail

Yandex Mail Nedir?

Yandex Mail, Yandex tarafından sunulan ücretsiz bir e-posta hizmetidir. Yandex Mail, kullanıcılara 10 GB depolama alanı, spam filtreleme, virüs koruması ve daha fazlasını sunar. Yandex Mail, Türkçe dahil 80’den fazla dilde kullanılabilir.

Yandex Mail, kullanıcılara aşağıdaki özellikleri sunar:

 • Ücretsiz e-posta hizmeti
 • 10 GB depolama alanı
 • Spam filtreleme
 • Virüs koruması
 • Türkçe dahil 80’den fazla dil desteği
 • Mobil uygulama desteği
 • Web arayüzü
 • Gelişmiş arama
 • Takvim
 • Not defteri
 • Dosya depolama
 • E-posta istemci desteği
 • Daha fazlası

Yandex Mail, kullanımı kolay ve güvenli bir e-posta hizmetidir. Yandex Mail, kullanıcılara spam ve virüslerden koruma sağlar. Yandex Mail, Türkçe dahil 80’den fazla dilde kullanılabilir.

Yandex Mail Türkiye’de Kapandı mı?

Hayır, Yandex Mail kapanmadı. Yandex Mail, Rusya merkezli bir arama motoru şirketi olan Yandex tarafından geliştirilen ve işletilen bir e-posta hizmetidir. Yandex Mail, 2000 yılında kullanıma sunuldu ve dünyanın en popüler e-posta hizmetlerinden biri haline geldi. Yandex Mail, ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı plan sunmaktadır. Ücretsiz plan, sınırsız depolama alanı, spam filtreleme ve virüs koruması gibi özellikler sunmaktadır. Ücretli plan, daha fazla depolama alanı, gelişmiş spam filtreleme ve virüs koruması gibi özellikler sunmaktadır.

Yandex Mail Türkiye’deki Ücretsiz Servislerini Kapattı

Evet, Yandex Mail Türkiye’de ücretsiz servislerini sonlandıracak. Yandex, Türkiye’deki kullanıcılarına yeni bir ücretli plan sunacak. Bu plan, ücretsiz plandan daha fazla depolama alanı, gelişmiş spam filtreleme ve virüs koruması gibi özellikler sunacak. Yandex, Türkiye’de ücretsiz servislerini neden sonlandırdığını açıklamadı, ancak bunun Rusya’nın Ukrayna’yı işgaliyle ilgili olabileceği düşünülüyor.

Peki Yandex Haricinde Hangi Mail Servisini Kullanabilirim?

Hosting Dünyası olarak firmalara yüksek güvenlikli, spam korumalı kurumsal e-posta yani mail hosting hizmeti veriyoruz. Hizmetimiz uygun fiyatlarla şirketlerin e-posta ve intranet ihtiyaçlarının bir kısmını karşılamayı hedeflemektedir. Mail hosting hizmetlerimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kurumsal E-Posta

Hosting Dünyası

Hosting Dünyası Avatarı

Hosting Dünyası, 2021 yılında projelendirilmeye başlanmış. 2023 yılında kurumsal ve bireysel müşterilerine kaliteli barındırma hizmetleri sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Başlangıç döneminde sektöre büyük altyapı yatırımları yapan şirketimiz bu alanda öncü olmayı hedeflemektedir.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Tumblr
Telegram
WhatsApp
Email
Yazdır

2 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Hizmetler

Web Hosting

CPanel Web Hosting

Performanslı Web Hostign Hizmeti

Web Hosting

Reseller (Bayi) Hosting

Bayi Hosting Hizmeti

E-Posta Barındırma

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Posta Hizmeti

VDS

VDS Sunucu

Kurumsal E-Posta Hizmeti

Desteklenen Yazılımlar

Magento

WHMCS

Node.js

Wordpress

Yeni Alışverişlerinize Özel %10 İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu : HDUNYASI10